Posuvné dveře se hodí zvláště pro velké plochy.
Otherm trade

MENU
Nacházíte se: Produkty - Dřevěná okna a dveře - Posuvné dveře
 

Posuvné dveře - elegance velkých ploch


Dřevěné posuvné dveře v naší nabídce jsou zaměřeny na moderní stavby s velkými prosklenými plochami, které jsou v současnosti navrhovány do většiny nových staveb.Často navrhovány jsou zdvižně odsuvné dveře HS portál, bez kterého se neobejde žádné řešení prosklených ploch.
 
Další v nabídce jsou sklopně odsuvné dveře a shrnovací dveře.Sklopně odsuvné nejdou vyrábět v tak velkých rozměrech jako HS portály, ale výhodou těchto dveří je možnost otevření do polohy ventilace.Všechny námi dodávané systémy jsou veice dopře tepelně izolovány a zajišťují skvělou ochranu před deštěm a povětrnostními vlivy.
Díky použitým eurohranolům je možné posuvné dveře vyrábět ve velkých rozměrech a v kombinaci s perfektním kováním je zaručena dlouhodobá funkčnost a lehké ovládání.
 
Zašlete nám Vaši poptávku a přijďte se podívat do naší vzorkové prodejny, kde Vám poradíme ZDARMA a navrhneme optimální řešení pro Vaši stavbu.
  07 | 06 | 2021

Letní akce 2021

Letní akce 2021

Zahajujeme "letní slevy" na plastová okna a dřevěná eurookna. Čerpejte výhodné letní ceny. Platnost akce 21.6.2021-21.9.2021

  25 | 01 | 2018

Zimní slevy 2018

reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře reference okna, dveře
Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi